SEAMASTER DIVER 42

828.400 денари

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: 21020422003002 Категорија: Таг
Брендови: Omega
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол