DE VILLE PRESTIGE 32,7

283.800 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 42410332052001 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Механизам

Водоотпорност

Пол