SEAMASTER AQUA TERRA 41

421.900 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 22010412103001 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Дијаметар

Материјал на ремче

Механизам

Водоотпорност

Стакло

Пол