RINGS OF IRONY

12.600 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: SS07S121G Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Дијаметар

Материјал на ремче

Механизам

Пол

, ,

Водоотпорност

Стакло