SHINE IN RAINBOW

3.000 ден

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: FPNP128 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

,

Водоотпорност