DARK IRONY

11.900 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: SB07S105 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Материјал на куќиште

Стакло

Механизам

Водоотпорност

Пол

, ,