GENTLEMAN

55.600 денари

GENTLEMAN/GR/A/STEEL/BLACK DIAL

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T1274071105100 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 164 g
Димензии 40 × 40 × 11,5 mm
Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол