GENTLEMAN

34.400 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T1274104404100 Категорија: Таг
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол