CONSTELLATION 28

230.100 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 13110286005001 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Механизам

Водоотпорност

Пол