CONQUEST

44.700 денари

Watch Longines Conquest L3.376.4.96.6

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L3.376.4.96.6 Категорија: Таг
Брендови: Longines
Прашање за овој модел ?!

  Доколку сакате да го нарачате новиот овој на часовникот или имате прашања, Ве молиме пополнете ја формата

  Familie

  Conquest

  Дијаметар

  Механизам

  Стакло

  Материјал на куќиште

  Материјал на ремче

  Водоотпорност

  Пол