CONQUEST V.H.P.

76.300 денари

Watch Longines Conquest V.H.P. L3.726.4.96.6

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L3.726.4.96.6 Категорија: Таг
Familie

Conquest

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол