CONQUEST

47.900 денари

Watch Longines Conquest L3.760.4.76.6

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L3.760.4.76.6 Категорија: Таг
Брендови: Longines
Familie

Conquest

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол