CARRERA

414.700 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: CBN2011.BA0642 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Дијаметар

Материјал на ремче

Механизам

Водоотпорност

Пол

Стакло