CARRERA 41

307.500 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: CBK2110.FC6266 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Дијаметар

Материјал на ремче

Механизам

Водоотпорност

Пол

Стакло