AQUARACER 34

207.400 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: WBP1313.BA0005 Категорија: Таг
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол