AMERICAN CLASSIC PSR

72.300 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: H52424130 Категорија: Таг
Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол