AMERICAN CLASSIC PSR

72.300 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: H52404130 Категорија: Таг
Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност