MARGHERITA

89.400 денари

Прстен од бело злато и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 81104592 Категории: , Таг
Големина

16 mm

Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант