D.ICON

141.100 денари

Црн керамички, розово златен и дијамантски прстен

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: 20085062 Категории: , Таг
Брендови: Damiani
Големина

13

Материјал

Керамика

Боја
Каратажа на дијамант