HYDROCONQUEST

87.200 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L3.740.3.98.7 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност