Belle Epoque

307.400 денари

Обетки од бело злато и дијаманти

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20061332 Категории: , Таг
Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја