MIMOSA

547.700 денари

Ланче од бело злато, смарагд и дијаманти

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 81099429 Категории: , Таг
Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја