MARGHERITA

76.400 денари

Белегзија од розево злато и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20084679 Категории: , Таг
Материјал

Розово злато 18к

Каратажа на дијамант