TRADITION

23.900 денари 16.730 денари

TRADITION/SLR/Q/STEEL/LEA.BLACK/BLACK

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T0630091605800 Категории: , , Таг
Брендови: Tissot
Тежина 23 g
Димензии 25 × 25 × 5,15 mm
Familie

Tissot Tradition

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол