ELEGANT COLLECTION

319.500 денари 223.650 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L4.787.8.12.0 Категории: , , Таг
Брендови: Longines
Familie

The Longines Elegant Collection

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол