T TOUCH II

93.300 денари 65.310 денари

T-TOUCH II/LR/TACT/TI/L.BLACK/MOP DIAM

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T0472204612600 Категории: , , Таг
Брендови: Tissot
Тежина 79 g
Димензии 43,3 × 42,7 × 14,6 mm
Familie

T-Touch

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол