COUTURIER

34.400 денари

COUTURIER/BGR/CHRQ/STEEL/BLACK/BLACK

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T0356171605100 Категорија: Таг
Тежина 83 g
Димензии 41 × 41 × 10,95 mm
Familie

Couturier Chrono Quartz

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол