SOLO ORANGE

3.300 денари 2.310 денари

Phase Out Standard

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: FCSP087 Категории: , , Таг
Familie

POWER TIME PLASTIC

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол

,