PRS516

147.300 денари 103.110 денари

PRS 516/GR/CHRA/STEEL/BLACK DIAL

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T1004271105100 Категории: , , Таг
Брендови: Tissot
Тежина 251 g
Димензии 45 × 45 × 15,84 mm
Familie

PRS 516 Chrono

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол