JAZZMASTER POWER RESERVE

92.300 денари 64.610 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: H32635131 Категории: , , Таг
Брендови: Hamilton
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол