JAZZMASTER THINLINE

67.200 денари 47.040 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: H38525881 Категории: , , , Таг
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол