JAZZMASTER GENT

43.200 денари 30.240 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: H32451151 Категории: , , Таг
Брендови: Hamilton
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол