JAZZMASTER GENT

43.200 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: H32451142 Категорија: Таг
Брендови: Hamilton
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол