JAZZMASTER

66.800 денари 46.760 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: H42535150 Категории: , , Таг
Брендови: Hamilton
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол