FLAMINGO

29.429 денари 20.600 денари

FLAMINGO/LR/Q/STEEL/L.BLACK/WHITE MOP

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T0942101611100 Категории: , , Таг
Брендови: Tissot
Тежина 28 g
Димензии 30 × 30 × 6,35 mm
Familie

Flamingo

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол