FLAMINGO

19.400 ден

FLAMINGO/LR/Q/STEEL/BLACK MOP DIAL

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T0942101112100 Категорија:
Тежина 62 g
Димензии 30 × 30 × 6.35 mm
Колекција

Familie

Flamingo

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Калибар на Механизам

Боја

Црн

Бројчаник

Водоотпорност

Пол

FLAMINGO
FLAMINGO
19.400 ден

1 на залиха