CONQUEST Classic

159.800 денари 111.860 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L2.387.0.57.6 Категории: , , , Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност