CONQUEST V.H.P.

90.800 денари

Watch Longines Conquest V.H.P. L3.729.4.76.6

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L3.729.4.76.6 Категорија: Таг
Familie

Conquest

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол