CHRONO XL

29.900 денари 20.930 денари

CHRONO XL/BGR/CHRQ/BICO/CHAMPAGNE

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T1166172202100 Категории: , , Таг
Брендови: Tissot
Тежина 100 g
Димензии 45 × 45 × 11,02 mm
Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол