PR100

47.000 денари

PR100/LR/CHRQ/ROSA/MOP DIAL DIAM

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T1019173311600 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 139 g
Димензии 38 × 38 × 10,5 mm
Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол