CHRONO XL

42.714 денари 29.900 денари

CHRONO XL/BGR/CHRQ/STEEL/LEA./GREY

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T1166173606700 Категории: , , Таг
Брендови: Tissot
Тежина 83 g
Димензии 45 × 45 × 11,02 mm
Familie

Tissot Chrono XL

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол