CHRONO XL

25.400 денари

CHRONO XL/BGR/CHRQ/GREY PVD/BROWN/GREEN

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T1166173609700 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 81 g
Димензии 45 × 45 × 11,02 mm
Familie

Tissot Chrono XL

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол