SOPHISTICASE

1.200 денари

TROIKA кеса за кредитни картички-SOPHISTICASE

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: CCC05/BK Категории: , Таг
Брендови: Troika

Кеса за кредитни картички со заштита од кражба на податоци (for RFID chips ) за максимум 10 картички, изработена од вештачка кожа, медицински челик и кадифе во сјајна црна боја

Тежина 58 g
Димензии 97 × 65 × 17,5 mm