Credit card case black

2.500 ден

TROIKA кеса за кредитни картички-црна & SILVER

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба

Кеса за кредитни картички со внатрешен дел од алуминиум обложена со вештачка кожа од надворешниот дел. Со заштита од кражба на податоци (for RFID chips), доволна за 10 картички, две посебни прегради и магнетно затворање.Изработена од алуминиум во сјајна метална боја и црна кожа

Тежина 86.2 g
Димензии 112 × 69 × 24 mm
Credit card case black
Credit card case black
2.500 ден

1 на залиха