SICHERHEITSGURT

900 ден

TROIKA ташна за околу појас- SICHERHEITSGURT

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: BLB20/DB Категории: ,

Ташна за околу појас со две прегради со патент, едната преграда е со заштита против крадење на податоци ( RFID chips ) погодна за тикети, пасоши, лични документи, платежни картички.Изработена од полиестер во плава боја

Тежина 58 g
Димензии 280 × 130 × 5 mm
SICHERHEITSGURT
SICHERHEITSGURT
900 ден

1 на залиха