FAST BOTTLE

800 ден

TROIKA отварач за шишиња- FAST BOTTLE

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: BTO10/MA Категории: ,

Отварач за шишиња во форма на автомобил во сребрена мат боја со прстен за прикачување

Тежина 18 g
Димензии 70 × 10 × 20 mm
FAST BOTTLE
FAST BOTTLE
800 ден

Нема на залиха