KEY CRUISING

1.500 ден

TROIKA Привезок KEY CRUISING

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: KR13-23/CH Категории: ,

Привезок со 2 привезочиња, моторцикл и шлем, изработен со SWAROVSKI® Elements, леан метал, хромирана, сјаен, сина / сребрена боја

Тежина 35 g
Димензии 114 × 35 × 19 mm
KEY CRUISING
KEY CRUISING
1.500 ден

1 на залиха