KEY CRUISING

1.700 денари

TROIKA Привезок KEY CRUISING

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: KR13-23/RD Категории: , Таг

Привезок со 2 привезочиња, моторцикл и шлем, изработен со SWAROVSKI® Elements, леан метал, хромирана, сјаен, црна/црвена боја

Тежина 35 g
Димензии 114 × 35 × 19 mm