fbpx

Станува збор за колекцијата Bioceramic MoonSwatch лансирана минатата година, која му оддава признание на првиот часовник на Месечината – OMEGA Speedmaster Moonwatch.

Секој од 11-те модели на часовници е инспириран од различна планета или небесно тело во рамките на Сончевиот систем.

Select your currency
MKD Македонски денар