VERY DARK GRID

12.300 денари

Carry Overs

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: YVS461 Категорија: Таг
Брендови: Swatch
Familie

IRONY

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол